Zestaw mebli ogrodowych - 2x krzesło i stolik na balkon
Stylowy, wygodny i kompaktowy zestaw ogrodowy, który świetnie sprawdzi się na balkonie, tarasie, patio i w ogrodzie. Zapewnia komfortowy wypoczynek, wygląda nowocześnie i nie zajmuje dużo miejsca. Idealny do porannej kawy, wieczornego relaksu i codziennego odpoczynku na świeżym powietrzu.
Opis produktu
Fotele z metalu i mają ergonomiczny kształt, a miękkie poduszki zapewniają komfort podczas codziennego użytkowania. Stolik z hartowanego szkła, dołączony do kompletu świetnie sprawdza się podczas porannej kawy, pracy na laptopie, czy wieczornego odpoczynku.
Całość jest lekka, stabilna i odporna na codzienne użytkowanie.
Zestaw idealnie nadaje się na balkony i tarasy prezentując się elegancko i nowocześnie.
- Mocna, stabilna konstrukcja - nogi wykonane z wytrzymałego metalu, odporne na obciążenia i codzienne użytkowanie.
- Pleciony korpus foteli - elastyczny, wygodny, a jednocześnie odporny na warunki zewnętrzne.
- Miękkie poduszki - zapewniają komfort nawet przy dłuższym siedzeniu; łatwe do utrzymania w czystości.
- Stolik w zestawie - stabilny, idealny na kawę, przekąski, dekoracje, książkę czy laptopa.
- Odporność na warunki atmosferyczne - materiały nie blakną, nie odkształcają się i są odporne na wilgoć.
- Lekka konstrukcja - łatwo przenieść, przestawić, zmienić aranżację.
- Nowoczesny design - pasuje do stylu boho, skandynawskiego, minimalistycznego i nowoczesnego.
- Uniwersalne zastosowanie - do domu i na zewnątrz.
- Gotowy zestaw - nic nie musisz kompletować, wszystko masz w komplecie.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Kolor | biały |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 45,5 cm |
| Wysokość krzesła | 83 cm |
| Szerokość krzesła | 54,5 cm |
| Głębokość krzesła | 61 cm |
| Wysokość stolika | 71 cm |
| Szerokość stolika | 60 cm |
| Głębokość stolika | 60 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Fotele z metalu i mają ergonomiczny kształt, a miękkie poduszki zapewniają komfort podczas codziennego użytkowania. Stolik z hartowanego szkła, dołączony do kompletu świetnie sprawdza się podczas porannej kawy, pracy na laptopie, czy wieczornego odpoczynku.
Całość jest lekka, stabilna i odporna na codzienne użytkowanie.
Zestaw idealnie nadaje się na balkony i tarasy prezentując się elegancko i nowocześnie.
- Mocna, stabilna konstrukcja - nogi wykonane z wytrzymałego metalu, odporne na obciążenia i codzienne użytkowanie.
- Pleciony korpus foteli - elastyczny, wygodny, a jednocześnie odporny na warunki zewnętrzne.
- Miękkie poduszki - zapewniają komfort nawet przy dłuższym siedzeniu; łatwe do utrzymania w czystości.
- Stolik w zestawie - stabilny, idealny na kawę, przekąski, dekoracje, książkę czy laptopa.
- Odporność na warunki atmosferyczne - materiały nie blakną, nie odkształcają się i są odporne na wilgoć.
- Lekka konstrukcja - łatwo przenieść, przestawić, zmienić aranżację.
- Nowoczesny design - pasuje do stylu boho, skandynawskiego, minimalistycznego i nowoczesnego.
- Uniwersalne zastosowanie - do domu i na zewnątrz.
- Gotowy zestaw - nic nie musisz kompletować, wszystko masz w komplecie.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Kolor | biały |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 45,5 cm |
| Wysokość krzesła | 83 cm |
| Szerokość krzesła | 54,5 cm |
| Głębokość krzesła | 61 cm |
| Wysokość stolika | 71 cm |
| Szerokość stolika | 60 cm |
| Głębokość stolika | 60 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |