B2B
do kasy suma: 0,00 zł
O nas

Marka JUMI została stworzona z pasji do urządzania pięknych i estetycznych wnętrz. Przygodę z dekoracjami zaczęliśmy już w 1985 roku. Wszystko za sprawą rodziny Michalskich, która między innymi działalnościami zajmowała się produkcją łańcuchów choinkowych wykonanych z folii metalizowanej. Z biegiem lat pasja do dekoracji i aranżacji wnętrz nabierała na sile. Do oferty wprowadziliśmy wiele nowych produktów i z roku na rok nasza oferta stawała się coraz bardziej obszerna i zróżnicowana.

Początkowy sukces pchnął nas do dalszego rozwoju. Od zawsze mieliśmy duże ambicje i aspirowaliśmy nie tylko do sprzedaży dekoracji, ale również mebli. Starannie śledziliśmy rynek by tworzyć jeszcze lepszy i piękniejszy asortyment, a w przyszłości móc zająć się produkcją i sprzedażą na jeszcze większą skalę. Nasze kolejne działania biznesowe poskutkowały nawiązaniem współpracy ze znaną amerykańską siecią K-Mart, do której eksportowaliśmy nasze ozdoby. Był to bardzo ważny moment dla naszego przedsiębiorstwa. Nasz plan powoli stawał się rzeczywistością.

W 1995 roku udało nam się osiągnąć kolejny sukces. Zaczęliśmy importować towar ze Stanów Zjednoczonych oraz z Chin. Relacja z chińskimi przedsiębiorstwami zaowocowała sprowadzaniem i sprzedażą różnorodnych ozdób z folii metalizowanej, od której zaczynaliśmy naszą przygodę z dekoracjami. Dla JUMI był to zdecydowanie krok milowy w jej rozwoju.

Nigdy nie brakowało nam pomysłów na nowe działania. Chcieliśmy, aby nasze produkty wyróżniały się spośród innych na rynku. Postawiliśmy na najwyższą jakość i już w 1998 roku zaprojektowaliśmy autorską maszynę do produkcji grubych łańcuchów choinkowych. Należy pamiętać o pomysłodawcy tego projektu - Panu Marku Bigoszewskim, który pełnił i pełni do dziś funkcję wiceprezesa firmy. Prototyp sprawdzał się doskonale i nasze marzenie o tworzeniu najlepszych jakościowo łańcuchów na rynku ziściło się.

Na przełomie lat 1990-2000 zapoczątkowaliśmy współpracę z siecią sklepów E. Leclerc, oraz podjęliśmy rozmowy z innymi dużymi klientami takimi jak Biedronka, Leroy Merlin czy Castorama. Działania te pozwoliły nam na spełnienie marzenia i założenie znanej Wam spółki JUMI Sp. z o.o.

Dzięki ciężkiej pracy wielu wspaniałych ludzi, pełnemu poświeceniu zespołu oraz determinacji właścicieli nasza firma rozwijała się bardzo prężnie. Stworzyliśmy nowe pomieszczenia magazynowe i nasz własny budynek biurowy, do którego przenieśliśmy firmę.

Dziś bezustannie monitorujemy i analizujemy kierunki światowych stylów aranżacji przestrzennej, wyjeżdżamy na targi międzynarodowe organizowane w Polsce i za granicą oraz codziennie kontaktujemy się z naszym biurem i fabrykami w Chinach. Dzięki temu też możemy poszerzać naszą działalność, a tym samym wzbogacać ofertę. JUMI można określić trzema kluczowymi słowami: jakość, dostępność i radość. To trzy filary, dzięki którym zapracowaliśmy na naszą renomę.

Każdego dnia budzimy się pełni energii do pracy i z głowami pełnymi pomysłów. Ale przede wszystkim idziemy za głosem naszych klientów, aby sprostać ich gustom estetycznym i możliwościom finansowym. Chcemy, aby każdy z Was czuł się stuprocentowo zaopiekowany i zadowolony z zakupów. To dzięki Wam możemy robić to co kochamy.

Nasze hasła, które są bazą do tego co robimy to "JUMI zawsze blisko Ciebie" i „Dostarczamy pozytywne emocje” - bo właśnie z taką myślą przewodnią prowadzimy naszą sprzedaż.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium