Świeca sojowa w szkle - Kwiat
Candela Encantada to coś więcej niż świeca. To małe dzieło sztuki, stworzone z pasji do piękna, natury i chwil, które chcemy zapamiętać.
Każda świeca powstaje ręcznie, z najwyższą dbałością o detal - od formy inspirowanej delikatnością kwiatów, po subtelne, naturalne kompozycje zapachowe.
Opis produktu
Subtelna świeca sojowa zamknięta w eleganckim, dekoracyjnym szkle o klasycznej fakturze. Przezroczyste naczynie pięknie eksponuje naturalny wosk oraz kwiatową formę świecy, tworząc harmonijną i ponadczasową dekorację wnętrza. Szklana pokrywa chroni zapach i pozwala zachować jej świeżość na dłużej.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 6 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Wymiary świecy | 9,6 x 14,5cm (z pokrywką) 9,6 x 8,3 cm (bez pokrywki) |
| Waga wosku | 320 g |
| Czas palenia | 54 - 56 godzin |
| Rodzaj wosku | 100% wosk sojowy |
| Typ knota | bawełniany |
| Nuta zapachowa | La Vie |
| Skład | wosk sojowy, olejek zapachowy, knot bawełniany |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Subtelna świeca sojowa zamknięta w eleganckim, dekoracyjnym szkle o klasycznej fakturze. Przezroczyste naczynie pięknie eksponuje naturalny wosk oraz kwiatową formę świecy, tworząc harmonijną i ponadczasową dekorację wnętrza. Szklana pokrywa chroni zapach i pozwala zachować jej świeżość na dłużej.
| Ilosc w paczce | 6 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Wymiary świecy | 9,6 x 14,5cm (z pokrywką) 9,6 x 8,3 cm (bez pokrywki) |
| Waga wosku | 320 g |
| Czas palenia | 54 - 56 godzin |
| Rodzaj wosku | 100% wosk sojowy |
| Typ knota | bawełniany |
| Nuta zapachowa | La Vie |
| Skład | wosk sojowy, olejek zapachowy, knot bawełniany |