Stolik okrągły ogrodowy składany - 60 cm
Komfortowy stolik balkonowy, który doskonale sprawdzi się również w ogrodzie, na działce lub tarasie.
Opis produktu
Wykonany z metalu i tworzywa sztucznego, odpornych na warunki atmosferyczne - idealnie sprawdzi się w ogrodach. Jego wykonanie z pewnością pozwoli na wieloletnie użytkowanie, a konstrukcja malowana jest proszkowo.
Specyfikacja produktu
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410991866 |
| Obciążenie maksymalne | 75 kg |
| Rozstaw nóg | 50x42 cm |
| Wysokość stolika | 70 cm |
| Szerokość stolika | 60 cm |
| Głębokość stolika | 60 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wykonany z metalu i tworzywa sztucznego, odpornych na warunki atmosferyczne - idealnie sprawdzi się w ogrodach. Jego wykonanie z pewnością pozwoli na wieloletnie użytkowanie, a konstrukcja malowana jest proszkowo.
| Materiał | metal |
| Kolor | czarny |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410991866 |
| Obciążenie maksymalne | 75 kg |
| Rozstaw nóg | 50x42 cm |
| Wysokość stolika | 70 cm |
| Szerokość stolika | 60 cm |
| Głębokość stolika | 60 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |