Stołek - klęcznik ogrodowy 3w1 czarny
Stabilna i wytrzymała konstrukcja sprawia, że praca przy pomocy klęcznika będzie dużo bardziej komfortowa.
Opis produktu
Funkcjonalny klęcznik sprawdzi się podczas wykonywania prac przygruntowych, typu pielenie czy przesadzanie roślin. Obracając klęcznik - można go w bardzo łatwy sposób przekształcić w taboret, który ułatwi zrywanie owoców czy nawet posłuży jako zamiennik dla krzesła wędkarskiego.
3w1
- Klęcznik
- Taboret
- Przybornik na narzędzia
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | czarny |
| Siedzisko | pianka |
| Waga | 3,5 kg |
| Wysokość | 49 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Głębokość siedziska | 16 cm |
| Obciążenie maksymalne | 100 kg |
| Montaż | złożone |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Funkcjonalny klęcznik sprawdzi się podczas wykonywania prac przygruntowych, typu pielenie czy przesadzanie roślin. Obracając klęcznik - można go w bardzo łatwy sposób przekształcić w taboret, który ułatwi zrywanie owoców czy nawet posłuży jako zamiennik dla krzesła wędkarskiego.
3w1
- Klęcznik
- Taboret
- Przybornik na narzędzia
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | czarny |
| Siedzisko | pianka |
| Waga | 3,5 kg |
| Wysokość | 49 cm |
| Szerokość | 59 cm |
| Głębokość | 28 cm |
| Szerokość siedziska | 41 cm |
| Głębokość siedziska | 16 cm |
| Obciążenie maksymalne | 100 kg |
| Montaż | złożone |