Stół aluminiowy ogrodowy - prostokątny
Komfortowy stolik ogrodowy, który doskonale sprawdzi się w ogrodzie, na działce lub tarasie.
Opis produktu
Wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego, odpornych na warunki atmosferyczne - idealnie sprawdzi się w ogrodach. Jego wykonanie z pewnością pozwoli na wieloletnie użytkowanie.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 71,00 |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| EAN | 5900410357921 |
| Obciążenie maksymalne | 50 kg |
| Wysokość stolika | 72,5 cm |
| Szerokość stolika | 150 cm |
| Głębokość stolika | 90 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego, odpornych na warunki atmosferyczne - idealnie sprawdzi się w ogrodach. Jego wykonanie z pewnością pozwoli na wieloletnie użytkowanie.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 71,00 |
| Materiał | aluminium |
| Kolor | czarny |
| EAN | 5900410357921 |
| Obciążenie maksymalne | 50 kg |
| Wysokość stolika | 72,5 cm |
| Szerokość stolika | 150 cm |
| Głębokość stolika | 90 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |