Skrzynka na listy i paczki XXL - antracyt
Elegancka metalowa skrzynka z okienkami o nowoczesnym designie, zaprojektowana z myślą o wygodnym użytkowaniu - pozwala na wrzucanie małych paczek kurierskich.
Opis produktu
Skrzynka pocztowa łatwa w montażu z szerokim i wygodnym otworem do wkładania przesyłek. Zaopatrzona w kluczyk i zapadnię wewnątrz skrzynki, dzięki której nie ma możliwości wyciągnięcia paczki od góry. Z przodu posiada trzy szybki dzięki którym łatwo sprawdzisz czy w skrzynce znajduje się korespondencja.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | antracyt |
| Waga | 8,5 kg |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Montaż | złożone |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Skrzynka pocztowa łatwa w montażu z szerokim i wygodnym otworem do wkładania przesyłek. Zaopatrzona w kluczyk i zapadnię wewnątrz skrzynki, dzięki której nie ma możliwości wyciągnięcia paczki od góry. Z przodu posiada trzy szybki dzięki którym łatwo sprawdzisz czy w skrzynce znajduje się korespondencja.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | antracyt |
| Waga | 8,5 kg |
| Wysokość | 52 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 24 cm |
| Montaż | złożone |