Składany stolik campingowy - turystyczny czarny
Składany stolik campingowy idealnie sprawdzi się w podróży oraz podczas pikników na świeżym powietrzu
Lekka obudowa, możliwość złożenia w walizkę oraz małe gabaryty skutkują bezproblemowym transportem i przechowaniem stolika poza sezonem
Opis produktu
- Stabilność konstrukcji dzięki metalowemu stelażowi
- Łatwy sposób składania
- Nogi ze wspornikami z blokadą
- Uchwyt transportowy oraz antypoślizgowe stopy
- Wodoodporność
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Waga | 3 kg |
| Wysokość | 37/66 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 80 cm |
| Obciążenie maksymalne | 40 kg |
| Wymiary po złożeniu | 40 x 40 x 6,5 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
- Stabilność konstrukcji dzięki metalowemu stelażowi
- Łatwy sposób składania
- Nogi ze wspornikami z blokadą
- Uchwyt transportowy oraz antypoślizgowe stopy
- Wodoodporność
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Waga | 3 kg |
| Wysokość | 37/66 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Długość | 80 cm |
| Obciążenie maksymalne | 40 kg |
| Wymiary po złożeniu | 40 x 40 x 6,5 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |