SZAFKA TURYSTYCZNA ze stołem
Zestaw mebli kempingowych, które idealnie sprawdzą się w podróży, jak i podczas pikników.
Opis produktu
Głównym elementem jest stół, który można ustawić na trzech różnych wysokościach, dopasowując go do różnych potrzeb: przygotowywania posiłków na stojąco, jedzenia na siedząco lub używania jako niskiego stolika. Dodatkowym atutem jest podwieszana szafka z dwoma komorami i utwardzonymi półkami, które umożliwiają przechowywanie jedzenia, naczyń i innych niezbędnych akcesoriów.
Cała kuchnia jest zaprojektowana tak, aby można ją było złożyć w wygodną walizkę. Dzięki czemu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, szczególnie poza sezonem.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 7 kg |
| Wysokość mebla | 54-70 cm |
| Szerokość mebla | 120 cm |
| Głębokość mebla | 47 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Głównym elementem jest stół, który można ustawić na trzech różnych wysokościach, dopasowując go do różnych potrzeb: przygotowywania posiłków na stojąco, jedzenia na siedząco lub używania jako niskiego stolika. Dodatkowym atutem jest podwieszana szafka z dwoma komorami i utwardzonymi półkami, które umożliwiają przechowywanie jedzenia, naczyń i innych niezbędnych akcesoriów.
Cała kuchnia jest zaprojektowana tak, aby można ją było złożyć w wygodną walizkę. Dzięki czemu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, szczególnie poza sezonem.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | czarny |
| Waga | 7 kg |
| Wysokość mebla | 54-70 cm |
| Szerokość mebla | 120 cm |
| Głębokość mebla | 47 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |