SZAFKA TURYSTYCZNA ze stołem
Zestaw mebli kempingowych, które idealnie sprawdzą się w podróży, jak i podczas pikników.
Opis produktu
Kuchnia turystyczna posiadająca metalowy blat pozwalający na postawienie kuchenki. W zestawie znajduje się podwieszana szafka, która posiada dwie utwardzone półki umożliwiające przechowywanie jedzenia, naczyń i innych niezbędnych akcesoriów.
Cała kuchnia jest zaprojektowana tak, aby można ją było złożyć w wygodną torbę. Dzięki czemu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, szczególnie poza sezonem.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | szary |
| Waga | 8 kg |
| Wysokość mebla | 111 cm |
| Szerokość mebla | 72 cm |
| Głębokość mebla | 47 cm |
| Wymiary po złożeniu | 75x11x45 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Kuchnia turystyczna posiadająca metalowy blat pozwalający na postawienie kuchenki. W zestawie znajduje się podwieszana szafka, która posiada dwie utwardzone półki umożliwiające przechowywanie jedzenia, naczyń i innych niezbędnych akcesoriów.
Cała kuchnia jest zaprojektowana tak, aby można ją było złożyć w wygodną torbę. Dzięki czemu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, szczególnie poza sezonem.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | szary |
| Waga | 8 kg |
| Wysokość mebla | 111 cm |
| Szerokość mebla | 72 cm |
| Głębokość mebla | 47 cm |
| Wymiary po złożeniu | 75x11x45 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |