SZAFKA TURYSTYCZNA z blatem pod kuchenkę
Zestaw mebli kempingowych, które idealnie sprawdzą się w podróży, jak i podczas pikników.
Opis produktu
Kuchnia turystyczna posiadająca metalowy blat pozwalający na postawienie kuchenki oraz dwa blaty poboczne pomagające w codziennych campingowych czynnościach. Główną zaletą jest możliwość ustawienia zestawu na trzech różnych wysokościach, dopasowując go do różnych potrzeb. W zestawie znajdują się podwieszane szafki, które posiadają utwardzone półki umożliwiające przechowywanie jedzenia, naczyń i innych niezbędnych akcesoriów.
Cała kuchnia jest zaprojektowana tak, aby można ją było złożyć w wygodną torbę. Dzięki czemu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, szczególnie poza sezonem.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | szary |
| Waga | 14 kg |
| Wysokość mebla | 70-110 cm |
| Szerokość mebla | 175 cm |
| Głębokość mebla | 46 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Kuchnia turystyczna posiadająca metalowy blat pozwalający na postawienie kuchenki oraz dwa blaty poboczne pomagające w codziennych campingowych czynnościach. Główną zaletą jest możliwość ustawienia zestawu na trzech różnych wysokościach, dopasowując go do różnych potrzeb. W zestawie znajdują się podwieszane szafki, które posiadają utwardzone półki umożliwiające przechowywanie jedzenia, naczyń i innych niezbędnych akcesoriów.
Cała kuchnia jest zaprojektowana tak, aby można ją było złożyć w wygodną torbę. Dzięki czemu jest łatwa w transporcie i przechowywaniu, szczególnie poza sezonem.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | szary |
| Waga | 14 kg |
| Wysokość mebla | 70-110 cm |
| Szerokość mebla | 175 cm |
| Głębokość mebla | 46 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |