Mini szklarnia 70x90 cm do uprawy roślin
Mini szklarnia to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników ogrodnictwa, którzy marzą o własnym zakątku do uprawy roślin.
Opis produktu
Uprawa stanie się dla Ciebie nie tylko pasją, ale także relaksem i sposobem na kontakt z naturą. Pozwól sobie na eksperymenty z różnymi gatunkami kwiatów, warzyw czy ziół obserwuj ich wzrost i ciesz się świeżymi plonami prosto z własnego ogrodu!
ZALETY SZKLARNI:
- konstrukcja foliowa pozwala na kontrolowanie temperatury, wilgotności i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
- optymalne warunki do wzrostu i rozwoju przez cały rok
- łatwa w montażu
- wygodny dostęp do wnętrza szklarni, dzięki rolowanym oknom
- lekkie i wygodne w przenoszeniu
- chroni przed szkodnikami
Specyfikacja produktu
| EAN | 5900410957114 |
| Waga | 2 kg |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość | 90 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Uprawa stanie się dla Ciebie nie tylko pasją, ale także relaksem i sposobem na kontakt z naturą. Pozwól sobie na eksperymenty z różnymi gatunkami kwiatów, warzyw czy ziół obserwuj ich wzrost i ciesz się świeżymi plonami prosto z własnego ogrodu!
ZALETY SZKLARNI:
- konstrukcja foliowa pozwala na kontrolowanie temperatury, wilgotności i ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
- optymalne warunki do wzrostu i rozwoju przez cały rok
- łatwa w montażu
- wygodny dostęp do wnętrza szklarni, dzięki rolowanym oknom
- lekkie i wygodne w przenoszeniu
- chroni przed szkodnikami
| EAN | 5900410957114 |
| Waga | 2 kg |
| Wysokość | 70 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Długość | 90 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |