Meble ogrodowe - sofa, 2 fotele, stolik
Meble ogrodowe zostały stworzone by zapewnić wygodne i stylowe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu
Opis produktu
Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałej siatki textilene, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia.
Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Materiał | stal, szkło, textilene |
| Kolor | czarny |
| Waga | 28 kg |
| Wysokość krzesła | 80 cm |
| Szerokość krzesła | 60 cm |
| Głębokość krzesła | 60 cm |
| Maksymalne obciążenie krzesła | 120 kg |
| Wysokość sofy | 80 cm |
| Szerokość sofy | 90 cm |
| Głębokość sofy | 60 cm |
| Maksymalne obciążenie sofy | 240 kg |
| Wysokość stolika | 40 cm |
| Szerokość stolika | 90 cm |
| Głębokość stolika | 50 cm |
| Maksymalne obciążenie stolika | 60 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Nowoczesne i łatwe w utrzymaniu meble ogrodowe z wytrzymałej siatki textilene, która zapewnia stabilność i przyczynia się do znacznego zwiększenia komfortu siedzenia.
Dzięki odporności na promienie UV i zmiany klimatyczne może być pozostawiany na zewnątrz, a łatwość czyszczenia sprawia, że małym nakładem środków i czasu meble ogrodowe będą cały czas lśniły jak nowe.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Materiał | stal, szkło, textilene |
| Kolor | czarny |
| Waga | 28 kg |
| Wysokość krzesła | 80 cm |
| Szerokość krzesła | 60 cm |
| Głębokość krzesła | 60 cm |
| Maksymalne obciążenie krzesła | 120 kg |
| Wysokość sofy | 80 cm |
| Szerokość sofy | 90 cm |
| Głębokość sofy | 60 cm |
| Maksymalne obciążenie sofy | 240 kg |
| Wysokość stolika | 40 cm |
| Szerokość stolika | 90 cm |
| Głębokość stolika | 50 cm |
| Maksymalne obciążenie stolika | 60 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |