Leżak ogrodowy leniwiec - brzoskwiniowy
LENIWIEC jest doskonałym miejscem do odpoczynku na tarasie, w ogrodzie, na plaży lub balkonie
Opis produktu
Wykonany z bardzo wytrzymałej tkaniny leżak wypoczynkowy z regulacją pozycji!
Zapewni również wyjątkową wygodę na plaży.
Siedzisko i oparcie wykonano z bardzo wytrzymałego tekstylenu o długiej żywotności.
Specyfikacja produktu
| Materiał | stal, siatka textilene |
| Kolor | szary |
| Dodatkowa informacja | TYLKO ODBIÓR OSOBISTY |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość mebla | 94 cm |
| Szerokość mebla | 163 cm |
| Głębokość mebla | 56 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wymiary po złożeniu | 130x60x10 cm |
| Montaż | złożone |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wykonany z bardzo wytrzymałej tkaniny leżak wypoczynkowy z regulacją pozycji!
Zapewni również wyjątkową wygodę na plaży.
Siedzisko i oparcie wykonano z bardzo wytrzymałego tekstylenu o długiej żywotności.
| Materiał | stal, siatka textilene |
| Kolor | szary |
| Dodatkowa informacja | TYLKO ODBIÓR OSOBISTY |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość mebla | 94 cm |
| Szerokość mebla | 163 cm |
| Głębokość mebla | 56 cm |
| Szerokość siedziska | 45 cm |
| Wymiary po złożeniu | 130x60x10 cm |
| Montaż | złożone |