Ławka ogrodowa - drewniana parkowa
Zainwestuj w funkcjonalność i estetykę, wybierając naszą ławkę ogrodową z oparciem. Komfortowy wypoczynek w ogrodzie jeszcze nigdy nie był tak przyjemny!
Opis produktu
Wprowadź wyjątkowy styl do swojego ogrodu, parku lub tarasu dzięki naszej eleganckiej ławce ogrodowej parkowej. Wykonana z wysokiej jakości drewna, zapewnia nie tylko komfort, ale także estetyczny wygląd, który doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem.
- Odporna na zmienne warunki pogodowe (deszcz, wiatr, promieniowanie UV).
- Naturalny wygląd, który wkomponuje się w każde otoczenie.
- Idealna zarówno do wypoczynku, jak i jako element dekoracyjny ogrodu.
- Oparcie wykonane z plastiku
Specyfikacja produktu
| EAN | 5900410357945 |
| Wysokość | 73,5 cm |
| Szerokość | 126 cm |
| Głębokość | 53,5 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość od podłogi do podłokietnika | 56,5 cm |
| Obciążenie maksymalne | 100 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wprowadź wyjątkowy styl do swojego ogrodu, parku lub tarasu dzięki naszej eleganckiej ławce ogrodowej parkowej. Wykonana z wysokiej jakości drewna, zapewnia nie tylko komfort, ale także estetyczny wygląd, który doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem.
- Odporna na zmienne warunki pogodowe (deszcz, wiatr, promieniowanie UV).
- Naturalny wygląd, który wkomponuje się w każde otoczenie.
- Idealna zarówno do wypoczynku, jak i jako element dekoracyjny ogrodu.
- Oparcie wykonane z plastiku
| EAN | 5900410357945 |
| Wysokość | 73,5 cm |
| Szerokość | 126 cm |
| Głębokość | 53,5 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Wysokość od podłogi do podłokietnika | 56,5 cm |
| Obciążenie maksymalne | 100 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |