Lampka biurkowa szkolna LED - dotykowa
Idealna lampka do nauki, pracy i odpoczynku. Zapewnia wygodę oraz funkcjonalność, dzięki różnym trybom i możliwościom regulacji. Doskonała do użytku szkolnego, biurowego oraz w domu. Stylowa, energooszczędna i wielofunkcyjna – lampka biurkowa LED to must-have w każdym biurze i pokoju ucznia!
Opis produktu
- Tryb Wł/Wył – łatwe włączanie i wyłączanie lampki jednym dotknięciem.
- Timer – funkcja automatycznego wyłączania po określonym czasie, co oszczędza energię i zapewnia wygodę użytkowania.
- Trzy barwy światła – możliwość wyboru ciepłego, zimnego lub neutralnego światła, w zależności od potrzeb.
- Regulacja jasności – precyzyjna kontrola natężenia światła, co pozwala dostosować oświetlenie do aktualnych warunków.
- Tryb lampki nocnej – delikatne, stonowane światło idealne do używania w nocy, bez nadmiernego oślepiania.
- Uchwyt na długopisy lub telefon – funkcjonalna przestrzeń do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak długopisy czy smartfony, co pomaga utrzymać porządek na biurku.
- Wodoodporność IP20 – zabezpieczenie przed kurzem i drobnymi zanieczyszczeniami, zapewniające trwałość i niezawodność.
- Kabel o długości 1,3 m
Specyfikacja produktu
| EAN | 5900410253186 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Włącznik ON/OFF | Tak |
| Wysokość | 58 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Średnica | 18 cm |
| Głębokość | 15,5 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
- Tryb Wł/Wył – łatwe włączanie i wyłączanie lampki jednym dotknięciem.
- Timer – funkcja automatycznego wyłączania po określonym czasie, co oszczędza energię i zapewnia wygodę użytkowania.
- Trzy barwy światła – możliwość wyboru ciepłego, zimnego lub neutralnego światła, w zależności od potrzeb.
- Regulacja jasności – precyzyjna kontrola natężenia światła, co pozwala dostosować oświetlenie do aktualnych warunków.
- Tryb lampki nocnej – delikatne, stonowane światło idealne do używania w nocy, bez nadmiernego oślepiania.
- Uchwyt na długopisy lub telefon – funkcjonalna przestrzeń do przechowywania drobnych przedmiotów, takich jak długopisy czy smartfony, co pomaga utrzymać porządek na biurku.
- Wodoodporność IP20 – zabezpieczenie przed kurzem i drobnymi zanieczyszczeniami, zapewniające trwałość i niezawodność.
- Kabel o długości 1,3 m
| EAN | 5900410253186 |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Włącznik ON/OFF | Tak |
| Wysokość | 58 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Średnica | 18 cm |
| Głębokość | 15,5 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |