Lampka biurkowa LED czarna
Nowoczesna czarna lampka biurkowa zapewni doskonałe oświetlenie Twojego miejsca pracy. Posiada także dodatkowe funkcje, które ułatwią organizację przestrzeni.
Opis produktu
Regulowane ramię z silikonową osłoną: Dzięki elastycznemu ramieniu z silikonową osłoną można łatwo dostosować kierunek i wysokość oświetlenia według potrzeb.
3 tryby temperatury barwowej: Oferuje możliwość wyboru z trzech różnych temperatur barwowych (3000K, 4500K, 6500K), co umożliwia dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i preferencji.
Płynna regulacja jasności światła: Pozwala na płynne dostosowanie jasności światła bez stopniowych skoków, co zapewnia optymalne warunki oświetleniowe w różnych sytuacjach.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 4 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | czarny |
| Włącznik ON/OFF | Tak |
| Zasilanie | USB |
| Waga | 0,5 kg |
| Wysokość | 98 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 4 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Regulowane ramię z silikonową osłoną: Dzięki elastycznemu ramieniu z silikonową osłoną można łatwo dostosować kierunek i wysokość oświetlenia według potrzeb.
3 tryby temperatury barwowej: Oferuje możliwość wyboru z trzech różnych temperatur barwowych (3000K, 4500K, 6500K), co umożliwia dopasowanie oświetlenia do różnych zadań i preferencji.
Płynna regulacja jasności światła: Pozwala na płynne dostosowanie jasności światła bez stopniowych skoków, co zapewnia optymalne warunki oświetleniowe w różnych sytuacjach.
| Ilosc w paczce | 4 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | czarny |
| Włącznik ON/OFF | Tak |
| Zasilanie | USB |
| Waga | 0,5 kg |
| Wysokość | 98 cm |
| Maksymalna ilość w paczce | 4 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |