Krzesło biurowe NAPOLI szare
Krzesło NAPOLI wykonane z wysokiej jakości materiałów pozwoli cieszyć się idealnym wyglądem przez długie lata.
Opis produktu
Elegancki fotel biurowy obity miękkim welurem, łączący nowoczesny design z wyjątkowym komfortem. Regulacja wysokości i 360-stopniowy obrót zapewniają wygodę podczas pracy. Solidna podstawa na pięciu kółkach gwarantuje stabilność i mobilność. Idealny do biur i domowych gabinetów, dodający przestrzeni stylu i klasy.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Materiał | welur |
| Kolor | szary |
| Siedzisko | welur |
| Wysokość mebla | 87 cm |
| Szerokość mebla | 57 cm |
| Głębokość mebla | 62 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 57 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Regulacja wysokości siedziska | tak |
| System TILT | nie |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Pliki do pobrania:
Certyfikaty/instrukcje
Elegancki fotel biurowy obity miękkim welurem, łączący nowoczesny design z wyjątkowym komfortem. Regulacja wysokości i 360-stopniowy obrót zapewniają wygodę podczas pracy. Solidna podstawa na pięciu kółkach gwarantuje stabilność i mobilność. Idealny do biur i domowych gabinetów, dodający przestrzeni stylu i klasy.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Materiał | welur |
| Kolor | szary |
| Siedzisko | welur |
| Wysokość mebla | 87 cm |
| Szerokość mebla | 57 cm |
| Głębokość mebla | 62 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska | 50 cm |
| Minimalna wysokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 57 cm |
| Głębokość siedziska | 43 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Regulacja wysokości siedziska | tak |
| System TILT | nie |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |