Krzesło barowe HOKER ekoskóra do kuchni - czarne
To krzesło barowe to doskonały wybór dla osób ceniących trwałość, estetykę i ponadczasowy design.
Opis produktu
Nowoczesne krzesło barowe czarne – minimalistyczny design, metalowa konstrukcja
Stylowe krzesło barowe w kolorze czarnym to idealne połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Prosta, minimalistyczna forma doskonale sprawdzi się w kuchni z wyspą, przy barze, w restauracji, kawiarni lub w przestrzeniach komercyjnych. Stabilna metalowa konstrukcja zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, a wygodne siedzisko oraz oparcie podnoszą komfort nawet podczas dłuższego siedzenia.
Krzesło barowe zostało wyposażone w praktyczny podnóżek, który zwiększa wygodę i ergonomię. Uniwersalny czarny kolor łatwo dopasować do różnych aranżacji – od loftowych i industrialnych po nowoczesne i minimalistyczne wnętrza.
Specyfikacja produktu
| Kolor | czarny |
| Siedzisko | ekoskóra |
| Nogi | metal |
| Wysokość | 97 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 57,5 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Nowoczesne krzesło barowe czarne – minimalistyczny design, metalowa konstrukcja
Stylowe krzesło barowe w kolorze czarnym to idealne połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności. Prosta, minimalistyczna forma doskonale sprawdzi się w kuchni z wyspą, przy barze, w restauracji, kawiarni lub w przestrzeniach komercyjnych. Stabilna metalowa konstrukcja zapewnia trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, a wygodne siedzisko oraz oparcie podnoszą komfort nawet podczas dłuższego siedzenia.
Krzesło barowe zostało wyposażone w praktyczny podnóżek, który zwiększa wygodę i ergonomię. Uniwersalny czarny kolor łatwo dopasować do różnych aranżacji – od loftowych i industrialnych po nowoczesne i minimalistyczne wnętrza.
| Kolor | czarny |
| Siedzisko | ekoskóra |
| Nogi | metal |
| Wysokość | 97 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 57,5 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |