Krzesło PIADO tapicerowane welurowe granatowe
PIADO to solidne i bardzo wygodne krzesło, z wysokim oparciem profilowanym pod plecy.
Opis produktu
Krzesło z kolekcji PIADO
Krzesło tapicerowane jest welurem, a po wewnętrznej stronie pikowane regularnymi przeszyciami w romby. Wysokie i smukłe nóżki w czarnym kolorze wyglądają bardzo szykownie oraz gwarantują idealną stabilność.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 3 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | granatowy |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość mebla | 89 cm |
| Szerokość mebla | 44 cm |
| Głębokość mebla | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Obciążenie maksymalne | 130 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 3 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Krzesło z kolekcji PIADO
Krzesło tapicerowane jest welurem, a po wewnętrznej stronie pikowane regularnymi przeszyciami w romby. Wysokie i smukłe nóżki w czarnym kolorze wyglądają bardzo szykownie oraz gwarantują idealną stabilność.
| Ilosc w paczce | 3 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | granatowy |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość mebla | 89 cm |
| Szerokość mebla | 44 cm |
| Głębokość mebla | 52 cm |
| Wysokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Obciążenie maksymalne | 130 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 3 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |