Krzesło NAPOLI tapicerowane welurowe beżowe
Krzesło fotelowe NAPOLI to unowocześniony klasycyzm.
Opis produktu
Krzesło z kolekcji NAPOLI
Solidne, welurowe krzesło wyposażone zostało w miękkie siedzisko oraz wysokie oparcie z ozdobnymi pikowaniami we wzór jodełki.
Całość wygląda lekko za sprawą smukłych czarnych nóżek, które nadają wizualnej lekkości, a zarazem zapewniają idealną stabilność.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Materiał | welur |
| Kolor | beżowy |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410359093 |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość mebla | 78 cm |
| Szerokość mebla | 56 cm |
| Głębokość mebla | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 2 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Krzesło z kolekcji NAPOLI
Solidne, welurowe krzesło wyposażone zostało w miękkie siedzisko oraz wysokie oparcie z ozdobnymi pikowaniami we wzór jodełki.
Całość wygląda lekko za sprawą smukłych czarnych nóżek, które nadają wizualnej lekkości, a zarazem zapewniają idealną stabilność.
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Materiał | welur |
| Kolor | beżowy |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410359093 |
| Waga | 5 kg |
| Wysokość mebla | 78 cm |
| Szerokość mebla | 56 cm |
| Głębokość mebla | 57 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 2 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |