Krzesło MOLTO beżowe tapicerowane złote nogi
Krzesło z kolekcji MOLTO to klasyka ujęta w nieoczywistej i eleganckiej formie.
Opis produktu
Welurowe krzesło wyposażone zostało w miękkie siedzisko oraz wygodne i wysokie oparcie. Konstrukcja krzesła została zaprojektowana na solidnej, stalowej ramie, która zapewnia trwałość i stateczność. Sam design będzie pasował do każdego wnętrza, dodając mu uroku i stylu.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Materiał | welur |
| Kolor | beżowy |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410332812 |
| Wysokość mebla | 85 cm |
| Szerokość mebla | 62 cm |
| Głębokość mebla | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 2 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Welurowe krzesło wyposażone zostało w miękkie siedzisko oraz wygodne i wysokie oparcie. Konstrukcja krzesła została zaprojektowana na solidnej, stalowej ramie, która zapewnia trwałość i stateczność. Sam design będzie pasował do każdego wnętrza, dodając mu uroku i stylu.
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Materiał | welur |
| Kolor | beżowy |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410332812 |
| Wysokość mebla | 85 cm |
| Szerokość mebla | 62 cm |
| Głębokość mebla | 58 cm |
| Wysokość siedziska | 40 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 44 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 2 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |