Krzesło LARGO tapicerowane welurowe czarne
Krzesło fotelowe LARGO to kwintesencja klasycyzmu.
Opis produktu
Krzesło z kolekcji LARGO
Solidne, welurowe krzesło wyposażone zostało w miękkie siedzisko oraz wysokie oparcie z ozdobnymi pikowaniami.
Całość wygląda lekko za sprawą smukłych czarnych nóżek, które nadają wizualnej lekkości, a zarazem zapewniają idealną stabilność. Wysokość oparcia, podłokietniki oraz jego miękkość sprawia, że fotel jest niesamowicie wygodny.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Materiał | welur |
| Kolor | czarny |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410354326 |
| Wysokość mebla | 82 cm |
| Szerokość mebla | 60 cm |
| Głębokość mebla | 62 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 2 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Krzesło z kolekcji LARGO
Solidne, welurowe krzesło wyposażone zostało w miękkie siedzisko oraz wysokie oparcie z ozdobnymi pikowaniami.
Całość wygląda lekko za sprawą smukłych czarnych nóżek, które nadają wizualnej lekkości, a zarazem zapewniają idealną stabilność. Wysokość oparcia, podłokietniki oraz jego miękkość sprawia, że fotel jest niesamowicie wygodny.
| Ilosc w paczce | 2 |
| Koszt jednej paczki | 29,00 |
| Materiał | welur |
| Kolor | czarny |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410354326 |
| Wysokość mebla | 82 cm |
| Szerokość mebla | 60 cm |
| Głębokość mebla | 62 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 43 cm |
| Głębokość siedziska | 42 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 2 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 29,00 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 35,00 zł |