Huśtawka ogrodowa - 4w1
Rewelacyjny pomysł na aktywną rozrywkę jak i alternatywa wspierania prawidłowego rozwoju dziecka poprzez zabawę oraz ruch na świeżym powietrzu.
Opis produktu
Podwójna huśtawka dla dzieci jest idealnym elementem ogrodowego kącika zabaw.
Zestaw został wyposażony w klasyczną dziecięcą huśtawkę oraz bocianie gniazdo, a metalowa, przemyślana konstrukcja zapewnia solidność i wytrzymałość.
Specyfikacja produktu
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | multikolor |
| Waga | 18 kg |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 277 cm |
| Głębokość | 180 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Podwójna huśtawka dla dzieci jest idealnym elementem ogrodowego kącika zabaw.
Zestaw został wyposażony w klasyczną dziecięcą huśtawkę oraz bocianie gniazdo, a metalowa, przemyślana konstrukcja zapewnia solidność i wytrzymałość.
| Ilosc w paczce | 1 |
| Koszt jednej paczki | 15,99 |
| Kolor | multikolor |
| Waga | 18 kg |
| Wysokość | 180 cm |
| Szerokość | 277 cm |
| Głębokość | 180 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |