Fotel podwieszany ogrodowy kokon
Idealna propozycja dla wszystkich spragnionych relaksu na świeżym powietrzu w domowym zaciszu. Zawieszony na stelażu kokon może być elementem wystroju balkonów i tarasów.
Opis produktu
Wyjątkowo wygodny, elegancki i nowoczesny fotel podwieszany
Do jego wykonania została użyta wysokiej jakości stal, malowana proszkowo, dzięki temu rama fotela jest stabilna i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.
Dla maksymalnego komfortu i wygody dodany jest zestaw dużych grubych poduch, a sam kosz został zaprojektowany tak, aby siedząc w nim można było poczuć się jak w otulinie miękkości „kokonu”.
Specyfikacja produktu
| Kolor | ecru |
| Siedzisko | tkanina |
| EAN | 5900410258846 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Głębokość | 80 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wyjątkowo wygodny, elegancki i nowoczesny fotel podwieszany
Do jego wykonania została użyta wysokiej jakości stal, malowana proszkowo, dzięki temu rama fotela jest stabilna i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.
Dla maksymalnego komfortu i wygody dodany jest zestaw dużych grubych poduch, a sam kosz został zaprojektowany tak, aby siedząc w nim można było poczuć się jak w otulinie miękkości „kokonu”.
| Kolor | ecru |
| Siedzisko | tkanina |
| EAN | 5900410258846 |
| Wysokość | 200 cm |
| Szerokość | 110 cm |
| Głębokość | 80 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |