Elegancki fotel obrotowy RUNDO - szary
Wzbogać swoje wnętrze o odrobinę luksusu i komfortu, dzięki eleganckiemu fotelowi RUNDO.
Opis produktu
Wyrafinowany design w połączeniu z nowoczesnością tworzą ten stylowy fotel. Obrotowy, na kółkach, wykonany z przyjemnego w dotyku weluru w klasycznym i uniwersalnym odcieniu szarości, stanie się ozdobą każdego biura, toaletki, salonu kosmetycznego czy pokoju młodzieżowego.
Specyfikacja produktu
| Kolor | szary |
| Siedzisko | welur |
| Wysokość mebla | 82-92 cm |
| Szerokość mebla | 68 cm |
| Głębokość mebla | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 46-56 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Materiał | welur |
| Kolor | szary |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410592773 |
| Wysokość | 82-92 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 46-56 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Wyrafinowany design w połączeniu z nowoczesnością tworzą ten stylowy fotel. Obrotowy, na kółkach, wykonany z przyjemnego w dotyku weluru w klasycznym i uniwersalnym odcieniu szarości, stanie się ozdobą każdego biura, toaletki, salonu kosmetycznego czy pokoju młodzieżowego.
| Kolor | szary |
| Siedzisko | welur |
| Wysokość mebla | 82-92 cm |
| Szerokość mebla | 68 cm |
| Głębokość mebla | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 46-56 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Materiał | welur |
| Kolor | szary |
| Siedzisko | welur |
| Nogi | metal |
| EAN | 5900410592773 |
| Wysokość | 82-92 cm |
| Szerokość | 68 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Wysokość siedziska | 46-56 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 45 cm |
| Obciążenie maksymalne | 120 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |