Ławka ogrodowa - stalowa parkowa
Klasyczny design łączy prostotę z elegancją, doskonale komponując się z każdym otoczeniem. Ławka jest wygodna, zapewnia komfortowy wypoczynek dzięki odpowiednio wyprofilowanemu oparciu i siedzisku.
Opis produktu
Elegancka i funkcjonalna ławka ogrodowa, idealna do parków, ogrodów, placów zabaw czy przestrzeni publicznych. Wykonana z solidnej stali, zapewniającej trwałość i stabilność przez długie lata użytkowania. Stalowe oparcie charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu ławka jest odporna na wilgoć, zmienne temperatury oraz promieniowanie UV.
Specyfikacja produktu
| EAN | 5900410353992 |
| Wysokość | 81 cm |
| Szerokość | 127 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość od podłogi do podłokietnika | 60 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Obciążenie maksymalne | 180 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |
Bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo
Elegancka i funkcjonalna ławka ogrodowa, idealna do parków, ogrodów, placów zabaw czy przestrzeni publicznych. Wykonana z solidnej stali, zapewniającej trwałość i stabilność przez długie lata użytkowania. Stalowe oparcie charakteryzuje się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne, dzięki czemu ławka jest odporna na wilgoć, zmienne temperatury oraz promieniowanie UV.
| EAN | 5900410353992 |
| Wysokość | 81 cm |
| Szerokość | 127 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| Wysokość siedziska | 38 cm |
| Wysokość od podłogi do podłokietnika | 60 cm |
| Głębokość siedziska | 41 cm |
| Obciążenie maksymalne | 180 kg |
| Montaż | do samodzielnego montażu |
| Maksymalna ilość w paczce | 1 szt. |
| Koszt dostawy przy płatności z góry | 15,99 zł |
| Koszt dostawy przy płatności za pobraniem | 21,00 zł |